Co spodoba Ci się w Osiedlu Lisa Kuli?

Idealne pod wynajem

Rodzinna atmosfera

Znakomita lokalizacja

Balkony, tarasy i ogródki

Klimatyczne mieszkania na poddaszu

Zamieszkaj w Centrum Marek!

OSIEDLE LISA KULI znajduje się w centralnej części Marek przy ulicy Leopolda Lisa Kuli 21, zaledwie 7 minut drogi od Trasy Toruńskiej [S8] / 2 min od głównej Alei Józefa Piłsudskiego.
Jest to topowa lokalizacja, w pobliżu której znajdują się sklepy, szkoły, urząd miasta Marki, przychodnia, boiska i place zabaw. Do przystanku autobusowego jest zaledwie 5 min drogi pieszo a do centrum handlowego M1 jedyne 7 min drogi autem. Mieszkanie w Osiedlu Lisa Kuli to kilkadziesiąt metrów kwadratowych Twojego osobistego komfortu. W prestiżowej lokalizacji zamieszkasz sam, z rodziną lub dasz pomieszkać innym przeznaczając swoje własne [m] pod wynajem!

Budynek Osiedla Lisa Kuli to kameralny budynek trzykondygnacyjny. Inwestycja mieści jedynie 8 mieszkań, 4 lokale mieszkalne – parterowe, o powierzchni użytkowej 39 m2 z własnymi ogródkami 20 m2, oraz 4 lokale dwukondygnacyjne, o powierzchni użytkowej 88 m2 / 106 m2 powierzchni całkowitej z balkonami i klimatycznymi poddaszami.

Osiedle Lisa Kuli jest w pełni wyposażone we wszystkie media miejskie (prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód) a każdy lokal mieszkalny jest bezczynszowy. Teren inwestycji zamknięty, a wszystkie mieszkania posiadają własne miejsce parkingowe.

Lista Mieszkań

Lokalizacja / Marki, ul. LISA KULI 21B

PRZEDSZKOLE 600 m
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 700 m
PODWÓRKO NIVEA 600 m

TRASA TORUŃSKA 2 km
CH. M1 7 min
SZKOŁA 5 min

FITNESS KLUB 500 m
BOISKO ORLIK 3 km