Co spodoba Ci się w Osiedlu Rysia 76

Bogata oferta mieszkań

Idealne pod wynajem

Znakomita lokalizacja

Balkony, tarasy i ogródki

Klimatyczne mieszkania na poddaszu

35%

UKOŃCZENIA BUDOWY OSIEDLA

Zamieszkaj w Centrum Marek!

OSIEDLE RYSIA 76 powstaje w centralnej części Marek, zaledwie 10 minut drogi od Trasy Toruńskiej [S8] / 4 min od głównej Alei Józefa Piłsudskiego. Nowe, funkcjonalne mieszkania powstają w sąsiedztwie naszej jednej z wielu dotychczas zrealizowanych inwestycji – Generała Józefa Zajączka. Osiedle Rysia charakteryzuje się nowoczesną architekturą i niską zabudową. W ramach tej inwestycji powstaje 5 zespołów budynków, w których łącznie będzie 76 mieszkań. Na przyszłych mieszkańców czekają jasne, komfortowe mieszkania o metrażu 45 – 105 m kw.

Inwestycja składa się z 38 mieszkań parterowych, o powierzchni użytkowej 45 m2 z własnymi ogródkami ok 24 m2 oraz miejscem parkingowym na terenie osiedla. Pozostałe 38 lokali to dwukondygnacyjne mieszkania, o powierzchni użytkowej 105 m2 / 115 m2 powierzchni całkowitej z balkonami, klimatycznymi poddaszami i również uwzględnionym miejscem parkingowymi w cenie zakupu mieszkania.

Osiedle Rysia to nowoczesne budynki trzykondygnacyjne. Elewacje w odcieniu bieli z elementami drewna i szarości wspaniale komponują się z otoczeniem inwestycji. Wszystkie lokale dwukondygnacyjne posiadają balkony natomiast mieszkania parterowe dostęp do prywatnych ogródków. Mieszkania dwukondygnacyjne zaprojektowaliśmy z myślą o rodzinach wielopokoleniowych z rozkładem na kondygnacje, idealnie sprawdzają się również jako zakup pod inwestycje z podziałem na 2 niezależne mieszkania.

Lista Mieszkań