Co spodoba Ci się w Osiedlu Rysia 76

Bogata oferta mieszkań

Idealne pod wynajem

Znakomita lokalizacja

Balkony, tarasy i ogródki

Klimatyczne mieszkania
na poddaszu

Żyj aktywnie, mieszkaj wygodnie!

Osiedle RYSIA 76 to nowa kameralna, podwarszawska inwestycja z niską zabudową zlokalizowana w centralnej i zielonej części Marek oddalona od metra Targówek (Trocka) zaledwie 15 min! W ramach tej inwestycji powstaje 5 budynków, w których łącznie będzie 76 mieszkań. Na przyszłych mieszkańców czekają jasne, komfortowe mieszkania o metrażu 45 – 105 m kw.

Osiedle Rysia to nowoczesne budynki trzykondygnacyjne. Elewacje w odcieniu bieli z elementami brązu i szarości wspaniale komponują się z otoczeniem inwestycji. Wszystkie lokale dwukondygnacyjne posiadają balkony natomiast mieszkania parterowe dostęp do prywatnych ogródków. Mieszkania dwukondygnacyjne zaprojektowaliśmy z myślą o rodzinach wielopokoleniowych z rozkładem na kondygnacje, idealnie sprawdzają się również jako zakup pod inwestycje z podziałem na 2 osobne części mieszkalne.

Inwestycja składa się z 38 mieszkań parterowych, o powierzchni użytkowej 45 m2 z własnymi ogródkami oraz miejscem parkingowym na terenie osiedla. Pozostałe 38 lokali to dwukondygnacyjne mieszkania, o powierzchni użytkowej 105 m2 / 115 m2 powierzchni całkowitej z balkonami, klimatycznymi poddaszami i również uwzględnionym miejscem parkingowymi w cenie zakupu mieszkania.

Wygoda na co dzień! W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy (Marki – Ratusz). Na spragnionych aktywności fizycznej czekają okoliczne tereny zielone sprzyjające rekreacji : park, siłownia, liczne trasy spacerowe, ścieżka rowerowa, boiska oraz basen. Pobliskie centra handlowe : M1, Makro, Ikea, OBI, Leroy Merlin oraz Atrium Targówek położone jest zaledwie kilka minut drogi od osiedla. Nieopodal zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, urząd miasta, poczta, przedszkole, szkoły oraz żłobek.

Lista Mieszkań

Żyj aktywnie, mieszkaj wygodnie!

Natura, spokój a zarazem bliskość komunikacji miejskiej, licznych szkół, aptek, wielkopowierzchniowych sklepów jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie czas i wygodę. Natomiast osoby lubiące aktywny tryb życia skorzystają z licznych terenów zieleni, placu zabaw, okolicznej siłowni, możliwości biegania
z dala od zgiełku zakorkowanego miasta, nowoczesnego obiektu sportowego z basenem oraz wielu boisk sportowych oddalonych od osiedla jedyne 5min!